fbpx

Fasādes plāksnes

Scalamid plākšņu svarīgas īpašības ir to augstā izturība pret mehāniskiem bojājumiem un jebkādiem laikapstākļiem (no -40˚C līdz + 60˚C). Turklāt tās izturīgas pret ilgstošiem UV stariem – paneļi nezaudē savu sākotnējo krāsu. Galvenā priekšrocība šīm fasādes apdares plāksnēm ir tāda, ka nekādi ārēji apstākļi nespēj sabojāt to orģinālo izskatu.

Papildus iepriekš pieminētājām īpašībām un priekšrocībām, Scalamid cementa šķiedras plāksnes ir elastīgas, triecienizturīgas un nodilum izturīgas, tādēļ tās nevar sabojāt vai saskrāpēt transportēšanas, montāžas vai ikdienas lietošanas laikā. Nevar nepieminēt plākšņu augsto izturība pret uguni (A1 ugunsizturības klase). Tās izskatu arī nevar sabojāt ne mazgāšanas līdzekļi, ne kādas citas ķimikālijas.

Runājot par dizainu, Scalamid plāksnes neiegrožo konkrētos izskata vai stila rāmjos. Ir iespējams variēt ar to divu veidu izmēriem, krāsām, rakstiem, faktūru. Tās vispārīgi izrotā mājas fasādi un piešķir tai raksturu un elegantu izskatu. Bez ārējā izskata, plākšņu izturība ļauj aizsargāt arī ēku ārējo daļu pret bojājumiem, deformāciju vai konstrukcijas deformāciju.

Uzņēmums, kuram pieder Scalamid zīmols atrodas Polijā. Šo uzņēmumu sauc Pozbruk. Pats zīmols Scalamid uzsāka savas gaitas 2017. gadā. No tā laikā Scalamid fasādes plāksnes ir iekarojušas tirgus tādās valstīs kā Kanāda, Indija, Kazahstāna, Lielbritānija, Itālija un Serbija. Arī Latvijā cementa šķiedras plāksnes fasādes apdarē tiek izmantotas ar vien biežāk.

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!