Kontakti

ELKO
Fakss: +371 67728729
Apiņu iela 7, Krustkalni,
Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV – 2111
Waze directions
Google directions

ELKO Liepāja
Brīvības iela 113,
Liepāja, LV-3401, Latvija
Waze directions
Google directions

ELKO Daugavpils
Kalkūnes iela 25, Kalkūni,
Kalkūnes pag., Daugavpils, LV-5449, Latvija
Waze directions
Google directions

Elektroapgāde un industrija

Māris Biķernieks

ZS un VS kabeļu gala apdares un savienojuma uzmavas, adapteri, atdalītāji, drošinātājslēdži, zemējumi, zibensazisardzība un mērinstrumenti +371 29414715 maris.bikernieks@elkosia.lv

Aivars Lapkovskis

GVL piederumi, transformatori, izolatori un kabeļu aksesuāri +371 29273288 aivars.lapkovskis@elkosia.lv

Artūrs Baltiņš

Kabeļi un industrija +371 29747732 arturs.baltins@elkosia.lv

Sandis Avans

Elektroapgādes un industrijas departamenta vadītājs
apakšstacijas, slēgiekārtas, reklauzeri, sadales un tehnika
+371 26539852 sandis.avans@elkosia.lv

Apgaismojums un telekomunikācijas

Kaspars Livčāns

Āra un iekštelpu apgaismojums +371 26232323 kaspars.livcans@elkosia.lv

Krista Raiska

Āra apgaismojums +371 25944590 krista.raiska@elkosia.lv

Agris Želvis

Caurules un apgaismojuma un telekomunikāciju departameta vadītājs +371 29181313 agris.zelvis@elkosia.lv

Augstspriegums

Vitauts Ļakas

Augstsprieguma materiāli +371 26489888 vitauts.lakas@elkosia.lv

Reģionālie pārstāvji

Ieva Jankevica

Liepāja 371 26591377 ieva.jankevica@elkosia.lv

Vjačeslavs Siņavskis

Daugavpils +371 29631210 vjaceslavs.sinavskis@elkosia.lv

Noliktava

Inese Petrovska

Noliktavas pārzine +371 26479261 inese.petrovska@elkosia.lv

Administrācija un grāmatvedība

Valdis Rudzis

Valdes priekšsēdētājs +371 29212987 valdis.rudzis@elkosia.lv

Nauris Griščenko

Valdes loceklis,
izpilddirektors
+371 29125542 nauris.griscenko@elkosia.lv

Lauris Zlēmets

Valdes loceklis,
projektēšanas departamenta vadītājs
+371 29151567 lauris.zlemets@elkosia.lv

Silvija Vingre

Galvenā grāmatvede +371 29155987 silvija.vingre@elkosia.lv

Rekvizīti

Reģ. Nr.: 40003002094
Banka: AS “SEB banka”
SWIFT: UNLALV2X
Konta nr.: LV83UNLA0003021467540

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!