fbpx

Privātuma politika

Elko SIA (turpmāk tekstā “Elko”) rūpējas par Jūsu privātumu un personas datu aizsardzību, kad apmeklējat mājas lapu (elkosia.lv) (turpmāk “mājas lapu”). Šī privātuma politika attiecas tieši uz Jums un Jūsu personas datiem, kurus nododat Elko, un, turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat privātuma politikai. Ja tomēr nepiekrītat, aicinām Jūs neiesniegt savus personas datus vai neizmantot mājas lapu.

Kas ir “personas dati”

Ar terminu “personas dati” ir domāta tāda informācija vai tās fragmenti, kas saistīti tieši ar Jums vai tādu informāciju, kas varētu Elko ļaut Jūs identificēt tiešā vai netiešā veidā.

Kādus personas datus Elko apkopo

Galvenokārt, Elko apkopo personas datus gadījumā, kad:
1) Jūs aizpildiet kontaktformu, kas ir atrodama mājas lapas apakšā. Kontaktforma sastāv no 3 sadaļām (vārds, e-pasts, telefona numurs un Jūsu ziņa);
2) Izmantojot sīkdatnes, kad apmeklējat mājas lapu.

Kādēļ šie personas dati tiek apkopoti

Sīkdatnes (`cookies` no angļu valodas)

Šī mājas lapa, gluži kā daudzas citas vietnes izmanto sīkdatnes (“cookies” angļu valodā), kas paredzētas, lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi, kā arī, lai nodrošinātu optimizētu darbību.

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī, galvenokārt, ar mērķi, lai saglabātu lietotāja individuālos iestatījumus, gadījumiem, ja atgriežaties šajā vietnē. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā interneta pārlūks atceras jūs un spēj atšķirt konkrēto lietotāju.

Kā Elko apstrādā un izmanto personas datus

Elko aizsargā Jūsu privātumu un personas datus atbilstoši datu aizsardzības likuma noteikumiem un jebkādiem citiem piemērojamiem likumiem un grozījumiem.

Elko neizpauž personīgo informāciju trešajām personām, vienīgi ja tas ir noteikts likumos. Elko nepārdod nekādu personīgo informāciju.

Elko nevienam neizpauž nekādu informāciju, kura tiek saņemta no Jums. Informācija netiek iznomāta vai pārdota citai kompānijai, aģentūrai vai personai.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: elko@elkosia.lv

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!